ru ua en

FIXNET – лідер українського ринку волоконно-оптичних кабелів

для магістральних, локальних та внутрішньоб’єктових мереж зв’язку, та стабільно авторитетний постачальник продукції на внутрішній український і міжнародний ринки.

Про компанію

Дві головні цілі нашої компанії – це щоденне вдосконалення якості продукції, що випускається та грамотна організація безперебійних поставок оптичного кабелю партнерам.

Завдяки високотехнологічним потужностям ми виробляємо товар, який повністю відповідає запитам часу. Ми не лякаємось стрімко мінливих вимог ринку і завдяки гнучкому підходу та впровадженим інноваціям, миттєво адаптуємось до актуальних правил гри, випускаючи нові конструкції.

Ми переконані: тільки будучи впевненими в завтрашньому дні та твердому плечі свого постачальника, українські компанії зможуть цілком присвятити свої ресурси створенню високоякісних та безвідмовно функціонуючих мереж передачі даних.

Чому саме ми

Сертифікати

Якість продукції FIXNET відзначено міжнародним сертифікатом ISO 9001: весь кабель ТМ FiFix від компанії FIXNET випускається відповідно до міжнародних стандартів, розробленими на основі типових вимог споживачів. Система менеджменту ISO 9001: 2008 гарантує незмінно високий рівень якості товару, організації бізнес-завдань та стабільність виробництва. Вона охоплює як етапи, безпосередньо пов’язані з якістю продукції, так і всі важливі процеси підприємства, включаючи екологічний менеджмент, безпеку праці та охорону здоров’я. Наявність у компанії FIXNET стандартів менеджменту ISO 9001 підтверджує головний пріоритет – забезпечення якості продукції на рівні світових стандартів.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]